Titles you rated
Into the StormRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Raid 2Rated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 2.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
No Tears for the DeadRated ★ 2.5- From Dusk Till Dawn 2: Texas Blood MoneyRated ★ 1.0
Evil DeadRated ★ 2.0
The PuppetRated ★ 1.0
The Last Exorcism Part IIRated ★ 2.0
The EyeRated ★ 2.0
MirrorsRated ★ 3.0
MamaRated ★ 1.0