Movies
Ratings
20
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
PredatorsRated ★ 1.0
PunchRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
King KongRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 1.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
HelplessRated ★ 4.0