Titles you rated
Batman BeginsRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Two CopsRated ★ 4.0
Two Cops 2Rated ★ 3.5
Sex Is ZeroRated ★ 4.5
Tai-Chi MasterRated ★ 4.5
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
CloserRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.5
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
ContactRated ★ 5.0
SwordsmanRated ★ 4.0
Legend of the Red DragonRated ★ 5.0