Titles you rated
MissingRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Fallen LeavesRated ★ 3.5
The Dream SongsRated ★ 4.0
The WondersRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 2.5
The BrutalistRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
RamsRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.5
Millennium MamboRated ★ 3.5