Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 2.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0
My NameRated ★ 2.0
SKY CastleRated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5