Series
Ratings
63- Sound! Euphonium Season 1Rated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Blue Spring RideRated ★ 4.0- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
- 원피스 9 기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 5기Rated ★ 4.5
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 4.5
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 5.0