Movies
Ratings
227
AssassinationRated ★ 4.0
PixelsRated ★ 2.0
Inside OutRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 3.0
God's Not DeadRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
The WhistleblowerRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
C'est Si BonRated ★ 3.5
ZookeeperRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
The King of PigsRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0