Series
Ratings
26
Why Women KillRated ★ 3.5
ClariceRated ★ 3.0
The PacificRated ★ 4.0
The Night OfRated ★ 4.5
VictoriaRated ★ 2.5
The HourRated ★ 2.0
LIFERated ★ 2.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Mrs. AmericaRated ★ 3.5
Rain or ShineRated ★ 2.0
The Loudest VoiceRated ★ 3.5
The WireRated ★ 5.0
The WireRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Generation KillRated ★ 4.5
VeepRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 3.0
WestworldRated ★ 1.5