Titles you rated
WantedRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 3.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
The TransporterRated ★ 3.0
Transporter 2Rated ★ 4.0
Transporter 3Rated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
The ScentRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 1.0
CubeRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0