Titles you rated
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.0
A Good Day to Die HardRated ★ 3.0
American History XRated ★ 3.0
UndisputedRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
SawRated ★ 1.0
Undisputed II: Last Man StandingRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.0
FaceRated ★ 2.0
Ringu 2Rated ★ 3.0
The Grudge 2Rated ★ 3.0
One Missed Call 2Rated ★ 3.0
The Ring TwoRated ★ 3.0
Starship Troopers 2: Hero of the FederationRated ★ 3.0
The WigRated ★ 2.0
One Missed Call 3: FinalRated ★ 2.0
The GrudgeRated ★ 3.0
Dark WaterRated ★ 3.0