Movies
Ratings
1075- AmalRated ★ 4.0
ThelmaRated ★ 4.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 2.5- Hello DayoungRated ★ 3.0
Last HolidayRated ★ 4.0
Little Miss SunshineRated ★ 3.0- Hit the NightRated ★ 3.0
JackRated ★ 2.0
The MercilessRated ★ 3.0
WonderRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 3.0
Ed WoodRated ★ 4.0
TangerineRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 3.0
Oh BrothersRated ★ 1.0
Bitch on the BeachRated ★ 4.0
Clouds of Sils MariaRated ★ 4.0
Night on EarthRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 4.0