Series
Ratings
44
TriggerRated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
BloodhoundsRated ★ 2.5
Revenge of OthersRated ★ 2.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
My NameRated ★ 3.5
The Silent SeaRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Handsome SiblingsRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.5
Dokgo RewindRated ★ 3.5