Titles you rated
A Better Tomorrow IIRated ★ 5.0
The Ides of MarchRated ★ 5.0
The Kid with a BikeRated ★ 5.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 5.0
11 A.M.Rated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 2.0
300Rated ★ 2.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0