Movies
Ratings
262
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
Happiness Never Comes AloneRated ★ 2.5
5 to 7Rated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
It BoyRated ★ 2.5
French KissRated ★ 3.5
Like CrazyRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
The Last WordRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 5.0
Jules and JimRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 2.5
Me Before YouRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.5
Home AloneRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 2.5