Titles you rated
I Saw the DevilRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
The Con ArtistsRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 3.0
Wonderful NightmareRated ★ 3.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Like for LikesRated ★ 2.5