Titles you rated
The AvengersRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
The DUFFRated ★ 4.0
Rough NightRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 3.5
Freaky FridayRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
Children...Rated ★ 3.5
TraffickersRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.0
OfficeRated ★ 3.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.5
OblivionRated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0