Movies
Ratings
800
ParasiteRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
PaddingtonRated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
The Good DinosaurRated ★ 3.5
Painted FireRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0