Titles you rated
Scent of a WomanRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.0
Heavenly ForestRated ★ 2.0
The HousemaidRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
BraveheartRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 2.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Finding NeverlandRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0