Series
Ratings
17
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 5.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Fabulous BoysRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 4.5
PastaRated ★ 5.0