Movies
Ratings
1214
BugoniaRated ★ 2.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.0
MagnoliaRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
The GorgeRated ★ 2.0
The OutrunRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
FerrariRated ★ 4.0
Eenie MeanieRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 2.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.0
Thunderbolts*Rated ★ 2.0
ConclaveRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.0
WickedRated ★ 3.5