Titles you rated
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Raised by Wolves Season 1Rated ★ 4.5
The Silent SeaRated ★ 2.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
My NameRated ★ 1.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
WestworldRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Rhythm + Flow Season 1Rated ★ 4.0
Kids on the SlopeRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
The BoysRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5
The Tatami GalaxyRated ★ 5.0
Live Up To Your NameRated ★ 2.5