Movies
Ratings
22
Crazy RomanceRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 0.5
CruellaRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 4.0
A Single RiderRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 3.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 1.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Miss BaekRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5