Titles you rated
Memoir of a MurdererRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The InternRated ★ 5.0- She s On DutyRated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.0
Time RenegadesRated ★ 4.0
The Truth BeneathRated ★ 3.5
NanaRated ★ 4.0
The NegotiationRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 5.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 4.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The VanishedRated ★ 3.5