Titles you rated
Death ProofRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Bones & AllRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Transformers OneRated ★ 4.0
Smile 2Rated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5