Titles you rated
The DecameronRated ★ 3.5
The King of PigsRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 2.5- DamoRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5