Movies
Ratings
586
The Edge of SeventeenRated ★ 4.0- Anna and the KingRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
LionRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.0
The KingRated ★ 2.0
MasterRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.0
A Street Cat Named BobRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.0
MisbehaviorRated ★ 2.0
UpRated ★ 4.5