Titles you rated
Hello My TeacherRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 2.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 2.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Hundred Million Stars From the SkyRated ★ 4.5
Lunch QueenRated ★ 4.5- Mr. QRated ★ 4.5
- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 4.5
CSI: NYRated ★ 4.0
Honest LivingRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
- Three FriendsRated ★ 5.0
Six SiblingsRated ★ 4.5