Titles you rated
Confessions of a ShopaholicRated ★ 5.0
No Strings AttachedRated ★ 5.0
Monster HouseRated ★ 4.0
SwordfishRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 4.0
One Missed CallRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 5.0
TedRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Shallow HalRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
Grave of the FirefliesRated ★ 5.0
SkylineRated ★ 4.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.0
Porco RossoRated ★ 5.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0