Titles you rated
Deep TrapRated ★ 2.5
The Last PrincessRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 5.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0- DoctorRated ★ 2.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 2.5
Finding DoryRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 5.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.0
Born To SingRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
GambitRated ★ 3.5- The Last RideRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Blue Lagoon: The AwakeningRated ★ 3.5
The Blue LagoonRated ★ 5.0- All Bark No BiteRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.5
Tangled Ever AfterRated ★ 5.0