Titles you rated
Romantics AnonymousRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.5
Melo MovieRated ★ 5.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 5.0
A Virtuous BusinessRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Lessons In ChemistryRated ★ 4.5
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 4.0
Koisenu FutariRated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0
All the Light We Cannot SeeRated ★ 5.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
One Day OffRated ★ 5.0
HyeMiLeeYeChaePaRated ★ 5.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.0
Strangers AgainRated ★ 4.5