Titles you rated
Terminator: Dark FateRated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
LifeRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
The EqualizerRated ★ 4.0
The Equalizer 2Rated ★ 3.5
SnowdenRated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.5
The KingRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
AlliedRated ★ 4.0
The Final DestinationRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
Final Destination 3Rated ★ 4.0