Series
Ratings
21
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Odd TaxiRated ★ 4.0
Sonny BoyRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
STEINS;GATERated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 2.0
GoblinRated ★ 4.5
KiddingRated ★ 4.0
KiddingRated ★ 4.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0