Series
Ratings
27
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 3.5
The RainRated ★ 3.0
Adventure TimeRated ★ 3.0
GleeRated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 2.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 2.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The MissingRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 2.0- The CravingsRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Green FeverRated ★ 4.5