Movies
Ratings
171
The TerminatorRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Air Force OneRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Vertical LimitRated ★ 3.0
The TransporterRated ★ 4.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.0
Master and Commander: The Far Side of the WorldRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.0