Series
Ratings
174
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 2.5
20th Century Boy and GirlRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
Mr. OsomatsuRated ★ 4.5
GhostRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 4.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.0