Series
Ratings
216
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Baek-packer Season 1Rated ★ 2.5- The Genius Paik 2Rated ★ 5.0
The Genius PaikRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 5.0
Still 17Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 5.0
The Third CharmRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 5.0
Workin' MomsRated ★ 5.0
Workin' MomsRated ★ 5.0
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 4.0
Workin' Moms Season 5Rated ★ 5.0
Workin' Moms Season 4Rated ★ 5.0
Workin' Moms Season 3Rated ★ 5.0
Workin' Moms Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 5.0
Workin' Moms Season 1Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0