Titles you rated
How do I kill that B?Rated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
The Two PopesRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 4.5
Claire's CameraRated ★ 3.0
CarolRated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
LolitaRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
CloserRated ★ 2.5
CallRated ★ 0.5
A Clockwork OrangeRated ★ 4.5
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Han Gong-juRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0