Series
Ratings
82
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.5
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.5- Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 3.0
Fushigi Yuugi: The Mysterious PlayRated ★ 3.5- The Knee-Drop GuruRated ★ 3.5
Magical Circle Guru GuruRated ★ 4.0
You Hee-yeol's SketchbookRated ★ 5.0
All InRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5
Ranma 1/2Rated ★ 4.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0- I Am a Singer Season 1Rated ★ 2.5