Movies
Ratings
57
Primal FearRated ★ 4.0
The Legend of 1900Rated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 2.0
Finding NemoRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 5.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 4.5
Step UpRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
MulanRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.5