Titles you rated
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5
Devilman: CrybabyRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0