Series
Ratings
12
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 3.5
If We Were A SeasonRated ★ 4.0
Love in Chains Season 1Rated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Miss TrotRated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 4.0