Movies
Ratings
211
SaltRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 3.0
Police StoryRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.5
Basic InstinctRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
The TargetRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
A PromiseRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 3.0
GantzRated ★ 1.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Blade IIRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.0