Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The TrunkRated ★ 4.0
To My HarryRated ★ 4.0
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
Mom's Friend's SonRated ★ 3.0
All the Light We Cannot SeeRated ★ 3.5
The Midnight Romance in HagwonRated ★ 4.0- Jinny's Kitchen Season 2Rated ★ 5.0
- The FrogRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
LTNSRated ★ 4.0
The BequeathedRated ★ 3.5