Titles you rated
SunflowerRated ★ 2.5
The Phantom of the OpenRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 4.5
Young AhmedRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 2.0
DownsizingRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.5
The Sea BeastRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 5.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 1.5
UnlockedRated ★ 2.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 2.5
Enola HolmesRated ★ 3.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 2.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0