Movies
Ratings
48
Enola HolmesRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 5.0
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Hear MeRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
AlohaRated ★ 2.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
To Rome with LoveRated ★ 4.0