Movies
Ratings
617
Strange DaysRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
The FounderRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
The WitnessRated ★ 3.5
A DayRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5