Movies
Ratings
71
Architecture 101Rated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Stand by MeRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
As OneRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Three MusketeersRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
BlindRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 4.0