Series
Ratings
25
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.5
Come Back AliveRated ★ 4.0- DraculaRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Person of Interest Season 2Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Person of Interest Season 1Rated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.5
MisfitsRated ★ 4.5- SkinsRated ★ 3.0
- SkinsRated ★ 3.5
- SkinsRated ★ 4.0