Titles you rated
SignalRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- Bloody Monday Season 2Rated ★ 2.0
Bloody MondayRated ★ 2.5
For You in Full BlossomRated ★ 3.0- The Path to GloryRated ★ 4.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 2.5- Smile, YouRated ★ 4.0
Vampire ProsecutorRated ★ 3.5
All About My RomanceRated ★ 3.5- 특수사건전담반 TENRated ★ 2.5
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 3.0
Alone in LoveRated ★ 4.5
Special Affairs Team TENRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 2.0
Can We Get Married?Rated ★ 2.5
Full HouseRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 0.5