Series
Ratings
31
Demon SlayerRated ★ 5.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Diary of a ProsecutorRated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
GrimmRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Food Wars! The Third PlateRated ★ 5.0
Food Wars! The Second PlateRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 5.0